Mateřská škola

Kancelář ZŠ a MŠ Chodov (hlavní budova): e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 222 365 075

Budova MŠ:  Květnového vítězství 1738 (naproti budově ZŠ), telefon: 272 923 510

Vedoucí učitelka MŠ: Mgr. Lenka Zábranská, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774 044 359

Školní psycholog - ZŠ a MŠ: Mgr. Jana Faiereislová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cizojazyčný asistent Bc. Marie Deiak Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Sluníčka (1. třída) tel. 774 399 049

Hana Pěnkavová, e - mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Henrieta Krausová, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Berušky (2. třída) tel. 602 647 876

Bc. Kateřina Kurcová, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ivana Kallauschová, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Včelky (3. třída) tel. 774 810 527

Mgr. Lucie Šimáčková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Renata Nováková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.